تولید لوله زهکش

تولید لوله زهکش در ایران در سه واحد تولیدی انجام می شود.از مواد اولیه پی وی سی برنگ زرد و بصورت نیمه مشبک و نیمه مشبک

تولید لوله زهکش در ایران در سه واحد تولیدی انجام می شود.از مواد اولیه پی وی سی برنگ زرد و بصورت نیمه مشبک و نیمه مشبک

تولید لوله زهکش

برای تولید لوله زهکش راه های زیادی وجود دارد که استفاده از لوله های پی وی سی می تواند عمر مفید این لوله ها را افزایش دهد. همچنین بعد از تولید لوله زهکش پی وی سی، تمامی لوله ها تحت آزمایشات مختلف برای تعیین سطح کیفی و مقاومت قرار می گیرند.

یکی از دلایل افزایش استفاده از لوله پی وی سی و تولید لوله زهکش با آن، عمر مفیدی است که این لوله ها نسبت به موارد دیگر دارند. اما افزایش یا کاهش کیفیت در تولید لوله زهکش در این موارد نیز میزان دوام آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و می توان بر اساس آن این عمر کم یا زیاد گردد.

آزمایشاتی که روی لوله بعد از تولید لوله زهکش انجام می شود، کیفیت این لوله ها را بررسی خواهد کرد. تولید لوله زهکش بر اساس قطر داخلی و بیرونی لوله و طول کلاف متفاوت است و با توجه به کاربرد این لوله ها، باید هر خریدار بسته به نیاز خود آن را تهیه کند.

آزمایشات در تولید لوله زهکش

کیفیت تولید لوله زهکش به آزمایشاتی بستگی دارد که در طول زمان تولید روی آن ها انجام می شود. از جمله آزمایشات مهمی که در این زمان انجام می شود، مقاومت به ضربه می باشد. برای تعیین میزان مقاومت بعد از تولید لوله زهکش، این لوله ها تحت این آزمایش قرار میگیرند. مسلما شرایط آزمایشگاهی با شرایط محیطی در این بین متفاوت است اما می توان به راحتی میزان مقاومت لوله را به ضربه اندازه گیری نمود تا کاربرد آن به صورت اصولی انجام شود.

آزمون منافذ آبکش با تولید لوله زهکش اهمیت بسیاری می یابد زیرا که اساس استفاده از این لوله ها، توانایی زهکشی آب می باشد. بنابراین تاثیری که این آزمایش روی کیفیت لوله ها می گذارد، کاملا هویدا خواهد بود.

آیا می دانید برای حمل لوله زهکش چه مباحثی را باید بدانید؟

آزمون ابعاد و شکل ظاهری نیز از جمله آزمایشاتی هستند که بعد از تولید لوله زهکش روی آن ها انجام می شود. این آزمون ها به سبب افزایش راندمان تولید و یافتن نقص قبل از خروج محصولات از کارخانه ها خواهد بود.
بسیاری از کسانی که در تولید لوله زهکش دخیل هستند می دانند که هزینه های زیاد در استفاده ی آن ها سبب شده تا مردم حین خرید، به کیفیت اهمیت بیشتری دهند تا مجبور به پرداخت هزینه های گزاف در این بین نگردند.
تولید لوله زهکش با استفاده از استاندارد های بین المللی می تواند بهترین عملکرد و بازدهی را به دنبال داشته باشد و لذا تنها مراکزی که اعتبار بیشتری دارد، قابل اعتماد خواهد بود.

کاملترین راهنمای خرید و مشخصات فنی لوله پلی اتیلن را بدانید!

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *