قیمت لوله پی وی سی

قیمت لوله پی وی سی

قیمت لوله پی وی سی به مواد اولیه لوله پی وی سی بستگی دارد البته میزان درصد کربنات در لوله قیمت آن را تغییر میدهد

قیمت لوله پی وی سی به مواد اولیه لوله پی وی سی بستگی دارد البته میزان درصد کربنات در لوله قیمت آن را تغییر میدهد

قیمت لوله پی وی سی

یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت لوله پی وی سی نحوه ی تولید این محصول می باشد که با کیفیت های متفاوتی انجام می شود. ذوب کردن مواد اولیه لوله پی وی سی اختلافات زیادی با یکدیگر دارد و در نتیجه نرخ این محصول را تحت تاثیر قرار می دهد.
با اینکه قیمت لوله پی وی سی تغییرات زیادی را می پذیرد اما از کاربرد فراوان این محصول نمی توان چشم پوشی کرد. توسعه ی کاربرد لوله ها سبب می شود تا قیمت لوله پی وی سی تغییر کند و به همین خاطر بسیاری از خرید ها را تحت تاثیر قرار دهد. عوامل بسیاری روی قیمت لوله پی وی سی اثر گذارند که کارشناسان نحوه ی تولید را مهم ترین آن می دانند

روش تولید لوله پی وی سی

قیمت لوله پی وی سی یا لوله پلیکا به دلیل نحوه ی ذوب کردن مواد اولیه در تولید تغییر می کند. درجه حرارت ذوب کردن این مواد تاثیر زیادی روی کیفیت تولید خواهد گذاشت و به همین دلیل است که قیمت لوله پی وی سی نیز با این شرایط تغییر می کند.
پخت مواد اولیه پس از مذاب شدن که به صورت ژله در می آید می تواند این تاثیر را دو چندان کند به طوری که با افزایش میزان پخت و یکنواختی ژله بر کیفیت لوله افزوده می شود و همین امر موثر بر روی قیمت لوله پی پی سی خواهد بود. در صورتی که در طول فرآیند، دما به طور محسوسی کاهش پیدا کند، قالب گیری به درستی انجام نمی شود و در نتیجه با تغییر در کیفیت تولید لوله پی وی سی می توان شاهد کاهش قیمت بود.
وقتی زمان کافی برای ژل شدن لوله پی وی سی وجود نداشته باشد، به سرعت ویژگی های لوله نیز تحت تاثیر این عامل قرار می گیرد. تبعات آن را می توان در کاهش مقاومت لوله در برابر خوردگی مشاهده کرد به طوریکه که کاملا مشخص می شود تا بعد از استفاده از لوله، پس از گذشت مدت زمان کمی، لوله از بین خواهد رفت.
همچنین روش هایی که برای برش لوله استفاده می شود می تواند روی کیفیت لوله و دوام آن اثر گذارد که اغلب باید در فرآیند تولید به این نکته توجه نمود.
از آنجا که قیمت لوله پی وی سی تحت شرایط ذکر شده کاهش می یابد و کیفیت نیز کمتر می گردد، لذا فراهم کردن شرایط تولید مناسب می تواند تاثیر زیادی روی این نرخ بگذارد.

برای اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن لطفا روی لینک کلیک کنید!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *